top of page
קבוצת מתאמנות בתרגיל שכיבות שמיכה

ביחד מרחוק
אימון ריצה בשידור חי

תתאמני לומר

"יצאתי לריצה!"

קבוצת ריצה נשית

רצה בשידור חי

לרוץ❤️להתחזק❤️להתפתח

לומדות לרוץ מהצעד הראשון עם הדרכה צמודה

אצלך באוזניות, תוך כדי תנועה
האימון מתאים גם למי שלא רצה מעולם

  ימי חמישי 08:00  

  ימי שלישי 08:00  

מה באימון?

»מקטעי הליכה-ריצה
בליווי והנחייה צמודה שלי

»תרגילי חיזוק
שמכינים את הגוף שלך לריצה

»מתיחות
להגדלת טווחי תנועה והגמשת שרירים

הטבה לגולשות - 200 ש"ח בלבד

  ממה מורכב האימון?  

    מתיחות    

בסיום האימון נבצע מתיחות סטאטיות והגדלת טווחי תנועה של מפרקי הגוף. ניתן לבצע את המתיחות בכל מקום בפארק או בגינה, רצוי בסמוך לספסל או עמוד עליהם אפשר להישען. 

תרגילי חיזוק

תרגילי כח פשוטים ופונקציונליים שיעזרו לך לחזק את השרירים שתומכים בריצה ויאפשרו לך להתקדם בריצה ולרוץ כל פעם קצת יותר בלי לחשוש מכאבים ופציעות.

החלק הזה יבוצע תוך צפיה במסך הזום - אני אדגים את התרגיל, אתן דגשים לביצוע אפקטיבי, אתן כמה אפשרויות לביצוע התרגיל וכמות חזרות לכל תרגיל. 

מי שתרצה לפתוח מצלמה תוכל לקבל גם פידבק על ביצוע התרגיל ודגשים אישיים לה. 

7bef7a172445fe654dc226dc461d9ccc_134X311.jpg

  סיבולת לב ריאה  

הליכה בשילוב מקטעי ריצה קצרים. אורך מקטעי הריצה יקבע לפי רמת הכושר ההתחלתית שלך - מ- 20 שניות ועד דקות בודדות. את תרגישי שאת מתאמצת, אולי גם מזיעה, אבל לא שאת נקרעת. קצב הריצה הוא קל מאוד, רק קצת יותר מהיר מהליכה. 

ההנחיות שאת תקבלי ממני באוזניות יעזרו לך לדעת כמה כדאי לרוץ כל פעם. אתן לך כלים ואלמד אותך אינדיקציות לרמת המאמץ המייטבית, שיכולות לשמש אותך גם בפעם הבאה שאת יוצאת לבד להליכה בפארק ובא לך לשלב קצת ריצה. 

עומדות במים חוף הצוק

 מה הרצות שלי אומרות 

מרגישה באמת כמו בנאדם חדש! היה אימון קליל וכייפי, דרך נהדרת לפתוח את היום, מצפה כבר לאימון הבא!
הילה ז. אחרי אימון הכרות

 מה השלב הבא? 

Running with Music

אני רוצה לנסות אימון הכרות

ללא עלות

Running in Nature

אני רוצה להצטרף

לחודש הכרות.

הטבה לגולשות:

230 ש''ח בלבד

שאלות ותשובות

 • אפשר ללמוד לרוץ בגיל מבוגר?
  בטח! אפשר להתחיל לרוץ גם בגיל מבוגר, תוך התקדמות הדרגתית בשילוב הליכה, תרגילי חיזוק והקשבה לגוף. מנסיוני, לגיל יש יתרון משמעותי - היכולת להתקדם בהדרגה ובסבלנות ללא קיצורי דרך הופכת את תהליך לימוד הריצה למהנה ומספק.
 • אפשר להתחיל לרוץ במשקל גבוה?
  בהחלט! אפשר ללמוד לרוץ בכל משקל, תוך הקשבה לגוף, ביצוע תרגילי חיזוק מותאמים, מאמנת קשובה ותוכנית אימונים הדרגתית. בקבוצות שלי יש מתאמנות במגוון מידות ומשקלים, הן חזקות, הן רצות ריצה רציפה ומי שמעוניינת גם משתתפות במרוצים.
 • ניסיתי לרוץ והתחילו לי כאבים, אז הפסקתי, למה שזה יהיה שונה איתך?
  במרבית המקרים כאבים בריצה נובעים מעומס שאינו מותאם למתאמנת - קצב גבוה מדיי או ריצה ארוכה מדיי. על פי שיטת האימון שלי את לא מגיעה כלל לכאבים. תרגילי החיזוק שאנחנו עושות באימונים מחזקים את מערכת השריר-שלד שלך, ומאפשרים לגוף שלך לספוג את האימפקט שנובע מהריצה. השיפור בסיבולת לב ריאה קורה במקביל להתחזקות שלך ומאפשר להתקדם בהדרגה בריצה, בהתחלה בשילוב מקטעי הליכה ובהמשך - ריצה רציפה.
 • אני לא רוצה להיות מרתוניסטית, יש טעם ללמוד לרוץ?
  ברור! ריצה היא לא רק למרתוניסטים. ריצה מיועדת לכל מי שרוצה להנות מפעילות גופנית זמינה ונעימה, שאפשר לבצע בכל מקום ובכל זמן, ללא תלות בסטודיו או במכשירים. את לא חייבת לרוץ מרחקים ארוכים או להשתתף במרוצים. את יכולה פשוט להנות מריצה של פעמיים בשבוע בקצב שנעים לך ולמרחק שמתאפשר לך.
 • איך אפשר לרוץ בקיץ כשמאוד חם?
  הקיץ הישראלי הוא באמת חם מאוד. האימונים שלנו מתבצעים מוקדם בבוקר או בערב אחרי השקיעה. בקיץ נתאים את העומס של האימון לעומס החום - נרוץ פחות ונתחזק יותר, אבל נשמור על שגרת ריצה מותאמת לעונה. בקיץ נגוון מדי פעם באימונים שוברי שגרה על חוף הים, אשר מסתיימים בטבילה מרעננת למעוניינות.
bottom of page